KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11687432
nr 1168 7432
Blandteknik
Musköt, akvarell och tusch, signerad, 40x113 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 12 mars 2018
kl 20:02:20
900 kr
1.600 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.600 kr